Zrywka nasiębierna

Zrywka nasiębierna

Profesjonalna zrywka nasiębierna to najmniej inwazyjny sposób karczowania i oczyszczania lasów. Polega ona na podwieszaniu ładunku na specjalnych linach. W trakcie trwania wycinki wykorzystujemy profesjonalne pojazdy, powszechnie zwane forwarderami. Gałęzie oraz drewniane belki nie dotykają podszycia lasu. Cały surowiec od razu umieszcza się w pojazdach, dzięki czemu jest gotowy do transportu. W ten sposób możemy pomóc Klientom w uporządkowaniu zarówno wielkich połaci lasu, jak i mniejszych działek. Dysponujemy odpowiednim sprzętem, który umożliwia nam profesjonalną i kompleksową realizację zadania niezależnie od miejsca.

Ochrona przestrzeni leśnej

Wycinka lasów wymaga od nas zastosowania odpowiednich metod, które pomagają chronić całą naturalną przestrzeń. W związku z tym, że nasza obecność może zakłócać życie zwierzętom, dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o bezpieczeństwo nie tylko naszych pracowników, lecz także organizmów naturalnie występujących na danych terenach. Wieloletnie doświadczenie pomaga nam przygotować karczowany obszar tak, by nie uszkodzić innych elementów. Działając w ten sposób, mamy całkowitą pewność, że wszystkie podejmowane działania są zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawnymi związanymi z ingerencją człowieka w środowisko naturalne.

Przeszkolona kadra

Zastosowanie tej metody wycinki drzew wymaga od naszych pracowników odpowiedniego przygotowania. Nasza kadra potrafi przeprowadzić zrywkę nawet w obrębie trudno dostępnych terenów. Dzięki temu możemy pozyskać i przetransportować surowiec w nienaruszonym stanie do wyznaczonego przez Państwa miejsca. Pomagają nam w tym także profesjonalne urządzenia.
Przewiń do góry