Wycinka drzew

Wycinka drzew

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Klientom szeroki zakres usług. Zdajemy sobie sprawę, że często należy uporządkować działki budowlane przed rozpoczęciem różnych inwestycji. Specjalizujemy się także w wycince drzew, która pozwoli poszerzyć powierzchnię użytkową danego miejsca. Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi, co oznacza, że w wielu wypadkach wymagamy przedstawienia pozwolenia na usunięcie roślin. Obsługujemy zarówno osoby indywidualne, jak i większe firmy potrzebujące pomocy w oczyszczeniu terenu wokół zakładów produkcyjnych.

Oczyszczanie z gałęzi

Oczyszczanie działki często polega na usuwaniu samych gałęzi. Mogą to być suche części drzew zagrażające ludziom oraz budynkom. W takiej sytuacji podejmujemy się zadania usunięcia poszczególnych elementów, dzięki czemu użytkownicy terenu mają zapewnione bezpieczeństwo. Dysponujemy odpowiednim sprzętem pozwalającym nam na przeprowadzenie prac nawet na dużych wysokościach. Nasi pracownicy są przeszkoleni i pracują zgodnie ze wszystkimi zasadami BHP.

wycinka przydrożnych roślin

Podejmujemy także współpracę z instytucjami miejskimi, które potrzebują kompetentnej załogi do wycięcia i pielęgnacji roślin zlokalizowanych przy drogach. Wszystkie zadania podejmujemy w oparciu o wytyczne Klienta z zastosowaniem odpowiednich metod usuwania drzew. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby oraz instytucje do kontaktu w celu dokładnego omówienia konkretnych zadań. Służymy pomocą i chętnie odpowiemy na Państwa pytania.
Przewiń do góry