Wycinka drzew

Wycinka drzew

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Klientom szeroki zakres usług. Zdajemy sobie sprawę, że często należy uporządkować działki budowlane przed rozpoczęciem różnych inwestycji. Specjalizujemy się także w ścince drzew, która pozwoli poszerzyć powierzchnię użytkową danego miejsca. Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi, co oznacza, że w wielu wypadkach wymagamy przedstawienia pozwolenia na usunięcie roślin. Obsługujemy zarówno osoby indywidualne, jak i większe firmy potrzebujące pomocy w oczyszczeniu terenu wokół zakładów produkcyjnych.

Wycinka drzew to nie tylko kwestia estetyki czy potrzeba wywołana planami inwestycyjnymi. Warto bowiem pamiętać, że niekiedy to bezpośrednia kwestia bezpieczeństwa ludzi oraz ich mienia. Starsze, spróchniałe i schorowane drzewa nierzadko padają ofiarą burz oraz porywistych wiatrów. Dochodzi wówczas do sytuacji, które mogą skończyć się prawdziwą tragedią. Łamiące się konary uszkadzają budynki i spadają na samochody, miażdżąc je. Mogą wreszcie ugodzić przechodzących w okolicy ludzi, raniąc ich, a nawet zabijając. Właśnie dlatego ścinka przy drogach, w obrębie osiedli, w okolicach szkół i przedszkoli, czy w pobliżu parkingów, może okazać się koniecznością. Jak zatem widać, sprzęt oraz kwalifikacje, którymi dysponujemy, pozwalają nie tylko na profesjonalną wycinkę lasów, ale zdają też egzamin w terenie zabudowanym – w miejskich parkach, na skwerach, w okolicach dróg, osiedli oraz budynków użyteczności publicznej.

Oczyszczanie z gałęzi

Oczyszczanie działki często polega na usuwaniu samych gałęzi. Mogą to być suche części drzew zagrażające ludziom oraz budynkom. W takiej sytuacji podejmujemy się zadania usunięcia poszczególnych elementów, dzięki czemu użytkownicy terenu mają zapewnione bezpieczeństwo. Dysponujemy odpowiednim sprzętem pozwalającym nam na przeprowadzenie prac nawet na dużych wysokościach. Nasi pracownicy są przeszkoleni i pracują zgodnie ze wszystkimi zasadami BHP.

Ścinka przydrożnych roślin

Podejmujemy także współpracę z instytucjami miejskimi, które potrzebują kompetentnej załogi do wycięcia i pielęgnacji roślin zlokalizowanych przy drogach. Wszystkie zadania podejmujemy w oparciu o wytyczne Klienta z zastosowaniem odpowiednich metod usuwania drzew. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby oraz instytucje do kontaktu w celu dokładnego omówienia konkretnych zadań. Służymy pomocą i chętnie odpowiemy na Państwa pytania.
Przewiń do góry