Transport drewna z lasu

Transport drewna z lasu

Transport drewna z lasu to logistyczne przedsięwzięcie, które należy dokładnie przygotować. Dzięki bogatemu doświadczeniu, wysokim kwalifikacjom naszej kadry, a także doskonale zaopatrzonemu zapleczu technicznemu, powierzone nam zadania realizujemy sprawnie i bez przeszkód. Już na etapie wycinki dbamy o właściwe zabezpieczenie i przygotowanie dróg dojazdowych, którymi zwożony będzie surowiec. Drewno ładujemy przy użyciu niezawodnych maszyn wyposażonych w ramię o dalekim zasięgu oraz silne chwytaki, które bez problemu przenoszą ścięte bale i ładują je na naczepy pojazdów przystosowanych do transportu drewna. Warto podkreślić, że organizując transport drewna z lasu, na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo naszych ekip oraz ewentualnych osób postronnych. W tym zakresie jesteśmy bezkompromisowi.

Nasza firma oferuje kompleksową obsługę Klientów: od organizacji, poprzez koordynację oraz przywóz drewna pod wskazany przez Państwa adres. Działamy skutecznie, a wszystkie umowy realizujemy w określonym w umowie terminie. O jakości naszych usług świadczy między innymi cały czas powiększające się grono zadowolonych Klientów. Serdecznie zapraszamy także do zapoznania się naszą ofertą związaną z wycinką lasu.

Bezpieczny przewóz drewna

Zdajemy sobie sprawę, że nasi Klienci oczekują dostarczenia towaru w nienaruszonym stanie. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który pozwala nam na przewiezienie nawet większych partii drewna. Wszystkie nasze pojazdy są poddawane regularnej kontroli, dzięki czemu możemy zapewnić terminową realizację zlecenia. Wieloletnia praca z surowcem drzewnym pokazała nam, że kluczową rolę w przewozie belek oraz desek odgrywa dokładne zabezpieczenie towaru. Dokładamy wszelkich starań, aby transportowany surowiec został ułożony w odpowiedni sposób. Gwarantujemy dostarczenie belek oraz desek w nienaruszonym stanie, bez żadnych uszczerbków.

Kierowcy z wieloletnim doświadczeniem

Prowadzenie pojazdu z ciężkim ładunkiem wymaga doświadczenia, dlatego zatrudniamy kierowców z wieloletnim stażem oraz przeszkoleniem. Nasi pracownicy prowadzą samochody tak, by nie uszkodzić przewożonego towaru. Wykazują się niezwykłą rozwagą, dzięki czemu poradzą sobie nawet podczas trudnych warunków atmosferycznych. W ten sposób chcemy zapewnić Państwa o maksymalnej ochronie surowca drzewnego.
Przewiń do góry