O firmie

HARVESTER JOHN DEERE 1270G

FOREST BROTHERS – profesjonalny zakład usług leśnych

Rodzinny zakład usług leśnych FOREST BROTHERS powstała z pasji dwóch braci, Szymona i Łukasza, którzy już od lat młodzieńczych pasjonowali się branżą leśną. Praca na łonie natury nie jest nam obca, ponieważ to nasz ojciec Andrzej przekazywał nam wiedzę w tym zakresie. Na początku realizowaliśmy zadania związane z wycinką i transportem drewna z lasu na rzecz innych firm. W 2019 roku zdecydowaliśmy się na założyć własną działalność i tak właśnie powstała nasza firma.

Struktura firmy

Przez lata zdobyliśmy zaufanie Klientów, co pozwoliło nam rozszerzyć działalność nie tylko na terenie Polski, ale również Czech. Stopniowy rozwój firmy sprawił, że zdecydowaliśmy się na powiększenie naszych szeregów. Obecnie zatrudniamy 10 pracowników, którzy specjalizują się w realizacji zadań w terenie, a także zajmują się organizacją pracy od strony administracyjnej.

Regularne podnoszenie kwalifikacji

Naszym celem jest stworzenie organizacji, która dzięki profesjonalnemu podejściu do zleceń może zająć pozycję lidera w branży. Dlatego nasi pracownicy regularnie szkolą się, co pozwala pozyskać nową wiedzę i umiejętności pozwalające na efektywne wykonywanie zadań oraz skuteczną obsługę nowoczesnych urządzeń. Dzięki temu mamy całkowitą pewność, że sprostamy wymaganiom naszych Klientów.

Nowoczesny park maszynowy

Firma o naszym profilu działalności nie może poprawnie funkcjonować bez odpowiedniego sprzętu. Posiadamy rozbudowany park maszynowy, który umożliwia nam przewożenie większej ilości drewna. Wycinka drzew oraz oczyszczanie terenów leśnych za pomocą nowoczesnych maszyn przebiega szybko i skutecznie nawet w trudnych warunkach pogodowych i w górzystych miejscach, do których ciężko się dostać.
Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszą pełną ofertą usług. Gwarantujemy kompleksową i precyzyjną realizację zadań.
Przewiń do góry